Detektory tętna płodu od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
690

Nasza firma EURO-MEDICAL istnieje na rynku od 2009 r i od tego czasu z roku na rok rozwija się a także poszerza swoją ofertę. Dzięki kooperacji z krajowymi producentami, jak i zagranicznymi liderami rynku cały czas możemy zaskakiwać naszych klientów nowościami z branży medycznej. Wyposażamy szpitale, prywatne kliniki, poz, prywatne gabinety lekarskie jak i naszymi klientami są osoby indywidualne, chcące ulżyć w cierpieniu choroby swoim najbliższym którzy pozostają w domu. Naszą ofertę otwiera grupa sprzętu takiego jak łóżka o regulowanej wysokości, oimomowskie, rehabilitacyjne czy do opieki pacjenta w domu, szafeczki przyłóżkowe, stojaki kroplówek. Wózki medyczne do przewozu pacjenta na leżąco, wózki anestezjologiczne, zabiegowe, asystory stomatologiczne, kozetki lekarskie, parawany, fotele do dializ, stoły wielofunkcyjne oraz wiele, wiele innych. Wśród aparatury medycznej, proponujemy naszym klientom niezawodne monitory pacjenta, aparaty ekg, aparaty ktg, pulsoksymetry, holtery, koncentratory tlenu, pompy objętościowe, ssaki lekarskie czy defibrylatory.

Euro-Medical – sklep medyczny – kardiomonitory oraz fotele ginekologiczne – Polecamy.

Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę internetową www.euro-medical.pl, zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak również do skorzystania z naszego chatu, dzięki któremu możemy odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące sprzętu medycznego czy aparatury. Nasi sprzedawcy już czekają na kontakt z Państwem, dzięki wiedzy i doświadczeniu mogą pomóc dobrać właściwy dla was sprzęt jak również aparaturę medyczną. Wybór opierają na wymaganiach Klienta, wszelkich wymogach, na możliwościach budżetowych jaki Państwo chcecie przeznaczyć na zakup sprzętu oraz na dostępność zamówionego produktu. Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas dostawy zamówionego towaru, toteż informujemy, że EURO-MEDICAL ma spory magazyn, w którym regularnie utrzymujemy wysokie stany wyrobów, dzięki czemu nieraz zamawiany przez was towar wysyłany jest w dniu w którym wpływa formularz zamówienia. Zapraszamy  wa  do wkroczenia w szeregi naszych zadowolonych klientów, zachęcamy do przeczytania na naszej stronie internetowej referencji od naszych zadowolonych odbiorców, którzy polecają naszą firmę jako sumiennych partnerów w zakresie dostaw sprzętów oraz aparatury do ich placówek medycznych. Im większa liczba sprzętu medycznego i aparatury medycznej trafia od nas  do szpitali, gabinetów medycznych, gabinetów lekarskich, oddziałów paliatywnych, sanatoriów czy zakładów opieki zdrowotnej, tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy służyć użytkownikom.

Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.