Dlaczego inwestycja w nieruchomości

0
654

Dlaczego warto inwestować w rzeczywistym nieruchomości ? Dobrze, inwestowanie w rzeczywistym nieruchomości dla zysku jest jednym z najbardziej popularnych podejść do generowania dodatkowego dochodu w Stanach Zjednoczonych dzisiaj. W rzeczywistości, jeśli zwrócić uwagę na niedawne prasie będzie widzieliśmy liczne doniesienia o rzeczywistym nieruchomości szał inwestycyjny, który wydaje się być zamiatanie narodu.
Po zakończeniu starannie i inteligentnie, prawdziwy nieruchomości mogą przynieść fantastyczne korzyści, które nie mogą być zrealizowane poprzez innego rodzaju inwestycji. Oto tylko kilka przykładów dlaczego rzeczywistym nieruchomościinwestowanie może być tak potężnym generatorem bogactwa.
1. Prawdziwe Estate rynki są reagują powoli – Chociaż prawdziwy nieruchomości , jak wszystko inne, ma wzloty i upadki, to jest na ogół o wiele wolniej reagować niż na giełdzie. Na przykład, nie będzie wstać rano i dowiedzieć się, że prawdziwy nieruchomości inwestycja jest warta dziesięć lub dwadzieścia procent mniej niż to było wczoraj.
2. Dźwignia finansowa. Można pożyczyć pieniądze na zakup prawdziwy majątek , podczas gdy na ogół nie można pożyczyć pieniądze na zakup zapasów. Można sterować dużą wartość dolara z rzeczywistym nieruchomościz niewielką ilością własnych pieniędzy, korzystając z pożyczek i hipotek. Rynek papierów wartościowych, zgodnie z prawem, ogranicza wartość dźwigni finansowej (marży), którą można wykorzystać do zakupu akcji. Nie ma takich limitów z rzeczywistym nieruchomości .
3. Możesz Zakup nieruchomości nieruchomości za mniej niż jego wartość rynkowa. W wielu przypadkach można kupić nieruchomość za jedyne 60–70 procent wartości rynkowej. Kupując akcje, możesz znaleźć akcje, które są uważane za „niedoceniane”, ale generalnie jest to trudne.
4. Majątek nieruchomy oferuje ogromną ilość ulg podatkowych poprzez odpisy amortyzacyjne. Majątek nieruchomyw zasadzie ma dwie wartości, ziemię i budynek (budynki) na ziemi. Na przykład, jeśli nieruchomość jest wyceniona na 250 000 USD, a oszacowana wartość gruntu wynosi 75 000 USD, budynek byłby wart 175 000 USD.
Rząd pozwala rzeczywistym nieruchomości inwestorów, aby deprecjonować wartości budynku, w równych częściach ponad jego „okres użytkowania”, który jest zdefiniowany jako 27,5 lat. Na przykład w oparciu o wartość budynku o wartości 175 000 USD powyżej roczna wartość amortyzacji wyniósłaby 6 363,63 USD (175 000 USD podzielone przez 27,5). Oznacza to, że dla celów podatkowych inwestor byłby w stanie obniżyć swój roczny dochód o 6 363,63 USD!
Wiele osób uważa, że ​​pojęcie amortyzacji jest mylące, ponieważ nie jest prawdziwely strata pieniędzy. Zalecam skontaktowanie się z wykwalifikowanym doradcą podatkowym, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, w jaki sposób może to przynieść korzyści.
5. Majątek nieruchomy rynki są izolowane lokalne rynki. Na przykład, kiedy giełda spada, zdejmuje prawie wszystkich i wszystko, co się z tym wiąże. Kiedy wartości domów spadają w jednym mieście, takim jak Nowy Jork, na ogół nie wpływa to na wartości nieruchomości w innych miastach, takich jak Boston czy Chicago. Aby chronić siebie, można mieć „zdywersyfikowany geograficznie portfel” prawdziwych nieruchomości inwestycji celu zabezpieczenia się przed tymi wydarzeniami typów.
6. Ty Inwestor może kontrolować wartość. Innym aspektem rzeczywistym nieruchomościinwestycja polega na tym, że w przeciwieństwie do innych inwestycji inwestycja ta jest kontrolowana przez inwestora. Na przykład, jako inwestor, możesz zwiększyć wartość swojej nieruchomości inwestycyjnej, dokonując pewnych modyfikacji nieruchomości, takich jak dodanie garażu lub wymiana dywanu itp. W przypadku akcji lub innej inwestycji inwestor nie może zrobić nic, aby zwiększyć wartość inwestycji.
7. Hipoteza efektywnego rynku (EMH). Gdy rynek ma ceny, które zawsze „w pełni odzwierciedlają” dostępne informacje, nazywa się to „wydajnym”. Na przykład rynek akcji jest uważany przez większość za rynek efektywny. Kiedy dzwonisz do swojego brokera, aby kupić lub sprzedać akcje, możesz: bądź pewien jednej rzeczy – cena, za którą kupiłeś lub sprzedałeś akcje była rzeczywiście „poprawną” ceną dla akcji w tym dniu i w tym czasie. Dlaczego? Ponieważ istniejąca cena akcji już zawiera i odzwierciedla wszystkie odpowiednie dostępne informacje o firmie, takie jak wynagrodzenia i innych danych.
Dzięki rzeczywistym nieruchomości , rynek jest bardzo nieefektywne. w przeciwieństwie do rynku akcji, z rzeczywistym nieruchomości, „właściwy” mechanizm odkrywania cen jest pozostawiony każdemu kupującemu i sprzedającemu, aby sami ustalili. Prawie zawsze istnieje niepewność, czy cena oferowana przez sprzedającego jest zbyt wysoka czy zbyt niska. Ponadto w tym zakresie analitykom i agencjom badawczym zazwyczaj brakuje lub nie ma żadnej pomocy (np. W przypadku zapasów). Ta nieefektywność jest bardzo powód prawdziwy nieruchomości oferuje tak wielkie możliwości inwestycyjne być mądry i wygraj! Ale wymaga doświadczenia i bystrego oka na dobre oferty i świetne umiejętności negocjacyjne. Tę wiedzę specjalistyczną można rozwijać.
Jeśli wykonane prawidłowo, prawdziwy nieruchomościjest prawdopodobnie jedną z najmądrzejszych inwestycji, jakie kiedykolwiek możesz zrobić. Mam nadzieję, że ten krótki pnący dostarczył Ci świeżej perspektywy wielu korzyści płynących z rzeczywistym nieruchomości inwestycyjnej. Bądź więc sprytny, kontynuuj naukę, a przede wszystkim nie czekaj na jakiś magiczny moment, po prostu zacznij.
Do twojego sukcesu!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.