Szukając dobrego księgowego odwiedź portal Znany Księgowy.

0
950

Jesteśmy rozpoznawalną firmą w całej Polsce. Zbudowaliśmy markę skupiającą biura księgowe wokół siebie. Klienci indywidualni pytają nas jakie biuro rozliczeniowe polecamy? Wejdź na naszą stronę www i przekonaj się z którymi biurami rozliczeniowymi współpracujemy w twoim mieście. Warto jest z nami współpracować ponieważ posiadamy doświadczenie w dziedzinie księgowości zdobywane w praktyce a nie tylko w teorii. Nasza firma Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu proponuje szeroki zakres usług finansowoksięgowych czy kadrowych. Współpraca z nami zawsze oznacza w całości elastyczne warunki. Postawiliśmy na wysoką jakość, a ofertę dopasowujemy do oczekiwań klientów. Dzięki współpracy z nami oszczędzasz pieniądze, związane z zakupem i utrzymaniem oprogramowania w firmie, obniżasz koszty zatrudnienia oraz kursów pracowników działu finansowoksięgowego. Biuro księgowe Znany Księgowy księguje firmy z całej Polski. Prowadzimy obsługę również w kilku językach. Przy świadczeniu naszych usług przywiązujemy wielką wagę do tego by każde zlecenie było wykonane sprawnie, profesjonalnie i w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz normami zawodowymi. Dzięki naszej fachowej pomocy Klienci nie muszą zatrudniać specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin: a pamiętajmy, że rozbudowa własnych działów HR i księgowości może generować duże koszty dla firmy. Nasz cel to zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Oferta naszego biura rachunkowego skierowana bezpośrednio do Ciebie.

W biurze księgowym Znany Księgowy zajmujemy się sporządzeniem deklaracji zus czy sprawozdań finansowych, prowadzeniem pełnej księgowości oraz innymi usługami księgowymi i rachunkowymi. Nasza praca obejmuje standardowe usługi księgowe tj: organizacja rachunkowości, opracowanie i wdrożenie procedur, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów czy usług, prowadzenie oraz rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, przygotowanie comiesięcznych czy rocznych deklaracji podatkowych, pomoc  przy zakończeniu prowadzenia dotychczasowej działalności gospodarczej, pomoc przy starcie firmy, pomoc w wyprowadzaniu zaległości księgowych i podatkowych, rozliczanie dofinansowania z pfron, sprawozdania dla gus. Działalność biura księgowego objęta jest ochroną ubezpieczenia oc z tytułu świadczonych usług. Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe i usługi optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do naszej firmy. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Zmień swojego księgowego na biuro rachunkowe polecone przez Portal Znany Księgowy. Z nami twoja firma będzie rozwijać się jeszcze szybciej.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.